בר טוב בראשון לציון

בר טוב בראשון לציון – עוד הרבה לפני שהעיר ראשון לציון נודעה בתור עיר הקניונים, היא נודעה כבר בתור העיר עם היקב. ראשון לציון נודעה בתור עיר היין ואפילו פסטיבל מיוחד היה נהוג בעיר – פסטיבל היין. על הרקע של כל הדברים הללו, אין פלא שברחבי העיר ניתן למצוא עדות לתרבות שתייה מפותחת. כבר מזמן שלא צריך לנסוע לתל אביב אם מחפשים בר טוב ושתייה באיכות עולמית. כאשר רוצים לחגוג, לשתות, לבלות וליהנות, כל מה שצריך זה למצוא בר טוב בראשון לציון. זו משימה קלה מאוד, במיוחד כשיש רובע בילויים שבו מגוון ברים, פאבים ומסעדות ברמה גבוהה.

אם שותים, אפשר גם לאכול

פעם היה קו ברור שנמתח בין מסעדות לבין ברים. מסעדה זה היה מקום שבו אפשר לאכול, מקום שבו אפשר להזמין מן התפריט הרבה מאוד סוגים של מנות. בר, לעומת זאת, היה מקום שבו אפשר מקסימום לנשנש משהו קל והעיקר היה במבחר המשקאות. הקו הזה הפך למאוד מטושטש וגם בראשון לציון ניתן למצוא שילוב של בר שהוא בעצם גם מסעדה. בר מסעדה בראשון, שם אפשר גם לאכול ארוחה טובה ואף להזמין מנות פתיחה, עיקריות וקינוחים. באותה המידה, זהו גם המקום שבו אפשר להזמין ממיטב הקוקטיילים ומגוון סוגי הבירות, גם מהמותגים המובילים בעולם. דוגמה טובה מאוד לבר מסעדה שכזה ניתן למצוא במוסד הוותיק שנקרא טרבין. שם אפשר גם לשתות, גם לאכול ובקיצור – לבלות.

מוזיקה שנרגעים איתה

איך יודעים שהבר שאליו נכנסים הוא באמת טוב? אפשר למשל להסתכל מעבר לבר, להתרשם מכל אותם בקבוקי משקה או לבדוק את השמות של כל מותגי הבירה והצ'ייסרים. אבל לא רק משקאות איכותיים חשובים בחיים. בילוי בבר זה גם בילוי שצריך לאפשר לכם להירגע, מוזיקה טובה, צ'יל אאוט ולפעמים קצת קצב ורוק שמקפיצים את הנשמה.

בדיוק את האווירה שחיפשנו אפשר למצוא בפאב, מסעדה שהוא גם בר – טרבין. זהו בר מושקע, עם שולחנות נמוכים וכריות שאפשר לתפוס ראש עם החברים ועם כוס משקה טוב ביד. ואפשר גם להזמין נרגילה כאשר ברקע משודרים קליפים מקפיצים או משחקי כדורגל עם מסכים גדולים. כשרוצים לשחזר את האווירה מהטיול בהודו או את האווירה מהטיול בסיני, כאשר רוצים לתפוס ראש טוב עם החברה, עם החבר'ה ועם אנשים בראש שלכם, אין כמו בר טוב שיכול להגיש לכם גם אוכל טוב וגם שתייה כיד המלך.

הופעות ואירועים בכיף של החיים

טרבין זה סוג מיוחד של בר בראשון לציון. יש שם גם אפשרות להזמין מקום לאירועים, באווירה שאוהבים. זה מקום שאפשר לבלות בו בשעת ערב מוקדמת או עד השקעות הקטנות של הלילה. בעלי המקום מקפידים לערוך מעת לעת אירועים שונים, כדוגמת ערבי סטנד-אפ או ערבים בניחוח ישראלי. ואין ספק כי הבליינים מצביעים ברגליים וממשיכים להגיע. זהו אחד המקומות הוותיקים יותר, באזור הבילויים של ראשון לציון, אזור הרובע.

אם משעמם בבית ורוצים לשנות אווירה, כיף להשתחרר בבר טוב, בראשון לציון. אם רוצים להזמין את החברים לכבוד יום הולדת או בגלל שמשדרים איזה משחק, יוצאים לבר בראשון לציון ומבלים נהדר. אם רוצים לצאת עם החברה כדי לשתות וליהנות, בר מצוין בראשון לציון מהווה בחירה מנצחת. ובטרבין האווירה בהחלט מיוחדת, ויש גם תפריט עשיר ומגוון וגם נרגילות לתוספת.